Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért van ez?

Lányok, miért van ez?

Figyelt kérdés
A fiatalabb lányok azt hiszik csúnyák.Na most ezt én nem értem miért gondolják.aki tényleg azt hiszi,hogy csúnya,küldjön a kérdés alá/privátba képet és eldöntjük,hogy igaz-e? De hát ez miért van??

2019. júl. 16. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Azert van mert mar nem tud kitalalni semmi mast, amivel terrorizalhatna magat, es lenne oka (tegyuk fel) onmaga vagdosasara. Ha meg neked irja akkor meg azert mert azt akarja olvasni toled hogy jol nez ki. Es azert ragadja tovabb hogy ne tudd, hogy erre vart. Lepontozhat barki.. ez az igazsag.
2019. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet.Köszi
2019. júl. 16. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Mert a tinédzser korszak velejàrója.

Dúlnak a hormonok, elégedetlenek magukkal.

Ez régen se volt màsképp.

Annyi hogy a mai vilàgban a média vilàg elferdíti a valóságot.

Nincs önbizalmuk, mert nem úgy néznek ki, ahogy a tvben vagy az interneten szereplők!

Idővel ahogy beérik az agyuk, majd másképp fogják gondolni.

Ez az én esetemben is így volt.

15-19 éves koromban minden bajom volt magammal. Elègedetlen voltam magammal.

Aztán most 22 évesen csak nevetek a régi énemen, hogy milyen rosszul éltem meg az akkor történteket, és hogy milyen rossz felfogásom volt.

2019. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy "drága" volt osztálytárs miatt hiszem, gondolom, tudom hogy ronda vagyok. A szinte állandó beszólogatás, megerősítése miatt kb. Pedig már voltak egy páran, akik mondták, hogy nem vagyok ronda😂, valahogy mégis annak érzem:/

önbizalmam a béka s3gge alatt.

2019. júl. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerik önmagukat és ezért bizonytalanok, nincs önbizalmuk. Az életkor előrehaladtával egyre gyűlnek a tapasztalatok és a bizalom önmaguk iránt.

Jó esetben :)

2019. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!