Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bevállalnátok? Fiúk látnátok...

Bevállalnátok? Fiúk látnátok ilyen képeket?

Figyelt kérdés

23éves anyuka vagyok. Mint nagyon sok nőn rajtam is meglátszik a terhesség hónapjai(értsd: kilok,narancsbőr)

DE,felajánlották nekem - mert amúgy nagyon szép arcom van azzal lehet dolgozni modellszakmákban - hogy ők ingyen egy ausztriai modellcég megcsinálná nekem ingyen az első portfóliomat,amivel a továbbiakban nagyobb eséllyel juthatok szerződésekhez.

Csak hát az baj,mint már említettem,hogy kiló is van rajtam,narancsbőr is,csíkos a hasam is....így modellkedni? Vagy nem is biztos,hogy egész alakos képek lesznek,lehet csak arc,de akkor is? Így elmenni egy komoly céghez??? :S

Mit gondoltok? 3hét múlva lesz a fotózás amúgy.

JÓ LENNE ELMENNI,ÉLNI A LEHETŐSÉGGEL,DE ÍGY ODAMENNI?!


2010. júl. 11. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
szerintem akkor csak arc....vagy ki lehet retusálni az egész képet,de annak meg nem túl sok értelme van.
2010. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban tudja az a modellcég, hogy alkalmas vagy-e, mint Te.
2010. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállald be, mondjuk én alapból nem rajongok az ilyesmiért, de végülis lehet, hogy ez életed lehetősége, szóval ne menj el mellette!
2010. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb érdeklődj a modellcég után, pl. neten. Ingyen ma már nem csinálnak semmit. Tisztázz előre mindent!
2010. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A képeket úgy is retusálni fogják, szóval szerintem menj nyugodtan.
2010. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is menj el.ha azt mondták hogy jó vagy erre akkor hajrá
2010. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ingyen portfólió? külföldi cég? Kicsit sem gyanakodsz? Nézz utána alaposan, nehogy agy külföldi szexuális szolgáltatást hírdető oldalon találd magad( hogy rosszabbra ne is gondoljunk)!

Egyébként, ha minden ok, hát vesd bele magad, majd az illetékesek eldöntik kelesz-e?

2010. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú,hát egy ilyet nekem is felajánlhatnának.

Már többször kaptam ajánlatot,csak sokba került.

Mi a neve a cégnek,vagy hogy kerültél velük kapcsolatba,ha szabad kérdeznem?:)

Amúgy,ha felajánlották,akkor biztosan alkalmasnak találnak a munkára.Szerintem vágj bele,csak először nézz utánna alaposan....sok az ilyenekben a buktató.Úgy értem,ha ingyen van a portfólió,akkor lehet,hogy valamiért többet kell fizetni,vagy esetleg másjellegű munkákra szerződtetnének,amiről te nem is tudnál...ha érted mire gondolok.:)

2010. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyik ismerős barátnőm modellkedik,ő ajánlotta fel,hogy megkérdezi...és azt mondták,hogy rendben tök ingyen megcsinálják nekem!!!

Úgyhogy nem átverés,nagyon is hálás vagyok ezért barátnőmnek.

2010. júl. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!