Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös lessz a mellkasom?

Szőrös lessz a mellkasom?

Figyelt kérdés

Ha már most szőrös a hasam alja picit feketén és a mellkasom a mell résznél látszódik ilyen szőke nagyon pici, de ott van szőr akkor ott is szőrős leszek? Mit lehet tenni ez ellen? Nem akkarom szőrös lenni. Nektek hány éves korotokban kezdet szőrösodni a mellkasatok?


Most ne gyertek azzal, hogy egy fiú/férfinek jól áll a szól, mert én feltudnám kötni magam , mint, hogy így éljek.


17/f



2019. júl. 21. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
*szőr
2019. júl. 21. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
akkor rajta
2019. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szőke szőr mkindenkinek van mindenhol, még a nőknek is. Nézz csak meg közelről egyet. Ez nem jekenti azt, hogy ott meg is erősödik. Ez attól is függ, hogy az érettséggel hogy állsz. Ha már az arcodon nő, ott lent is, mutáltál már stb, akkor nagy valószínűséggel nagy csoda már nem várható, de ha még nem, akkor fogsz még változni
2019. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kb 20 éves koroban kezd el jobban látszani majd.
2019. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk jósok, hogy megmondjuk. Van, akinek már elég korán az, ezzel nem tudsz mit tenni. De kb. 24 éves korára már mindenkinek van kisebb-nagyobb mértékben.

Ellene viszont tudsz tenni: borotva, gyanta, epilátor, IPL, disznópörkölő, stb.

Én se szeretem magamon, így leszedem. Megszeretni pedig nem tudtam, így szívás...

Mellkasomon kb 22 évesen kezdett láthatóvá válni

2019. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!