Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kimehetek így utcára vagy...

Kimehetek így utcára vagy nagyon Qrvás? Milyen cipőt ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


A barátomhoz mennék így autóval, de félek hogy ri.ancos. :)


2010. júl. 13. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen melegben egy szép papucsot, vagy sarut ajánlanék hozzá. Van abban valami, hogy qrvás, de ilyen melegben nem mehetsz hosszúnadrágban + garbóban :) Ha szép alakod van, akkor vedd fel nyugodtan, a barátod örülni fog neki.
2010. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy visszafogott darab, de néhanapján szerintem belefér. Vedd fel nyugodtan, csak akkor már ékszert ne nagyon tegyél fel (vagy csak valami egyszerűt). Én valami kényelmes, színben hozzáillő papucsot ajánlanék hozzá. A barátodnak szerintem tetszeni fog. :)
2010. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
szeerintme magasaarkút evgyél hozzá:)
2010. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget a döntésben! :)
2010. júl. 13. 14:05
 5/16 Zzita válasza:
98%

nem tudom, én ezt inkább egy buliba tudom elképzelni.. de persze lehet,hogy nagyon más a stílusunk. Mindenesetre ha te nem érzed annak, és a barátodnak tetszik akkor nem gáz, de pl. egy magassarkúval szerintem már olyan lenne..egy fekete balerina cipővel még elmegy.

Hogy ribancos-e az meg szerintem attól függ,hogy úgy egyébként hogy nézel ki. Nagyon ki vagy-e sminkelve ilyesmi.

2010. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én ilyen melegben bikinit vennék fel a kocsiban:)
2010. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép, de ne vedd fel, mert 40fokba ugy rád tapad ez a műszálas cucc, h csak na:D
2010. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én egy topánkát vagy sarut ajánlanék hozzá mert magassarkúval télleg nagyon az..
2010. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ht szerintem ez a ketto nem illik annyira ossze.. De viszont az also nagyon jo. :))
2010. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jól érzed benne magad? Tetszik? akkor miért is ne:D
2010. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!