Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem kapom meg a rendelés...

Miért nem kapom meg a rendelésem, illetve egy ideje miért nem kapok arról értesítést hogy hol tart a ruhám?

Figyelt kérdés

Rendeltem a shein oldalról 2 ruhát és 2 bikinit február 23.-án. Egy bizonyos ideig naponta kaptam az értesítőket, hogy merre tart a ruhám, de már majdnem egy hónapja nem moccan semerre.

Ez volt az utolsó: 27 Feb 2020

01:30

In transit

NULL Airlines departure


Ezóta nem kaptam semmi infót a ruhámról, ide kellett volna már értnie nem? Vagy lehet, hogy a magyar posta nem hozza ki, mert kinából jött és félnek a járvány miatt? Kifizettem érte majdnem 50 eurot+ szállítást, szóval nagyon szeretném megkapni, nem szülöm én sem a pénzt.


2020. márc. 21. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja rendelted és reklamálsz, hogy még nem kaptad meg? Még normális időszakban is ha egy hónap alatt kézbesítenek egy rendelést Kínából, az jónak számít. Várj még egy hónapot. Annyira nem lehet sürgős a bikini.
2020. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sürgős, de a webshop azt írja, hogy 28 nap....és félek, hogy át lettem verve. Valamint miért nem kapok majdnem egy hónapja értesítéseket?
2020. márc. 21. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mondd neked az valamit, hogy rendkívüli helyzet?

Esetleg tudod, mi volt Kínában?

Kit erdekel szerinted most a bikinid, de komolyan...?

2020. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*mond
2020. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A járvány miatt.


Szerintem az is lehet, hogy az eladó már nem is él, vagy karanténba került az áru is.


(Esetleg próbáld meg visszaigényelni a pénzedet, hátha csak a szállítmány tévedt el.)

2020. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egy kis türelemmel és megértéssel. Rengeteg üzletet, gyárat bezártak. A kiszállító cégek, posták túlterheltek, ezért a kiszállítási idő is megnövekszik. Várj még egy hónapot, ha akkor se kapod meg, akkor reklamálj.
2020. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ohh Kínából 3 hónap szállítási idő is gyakori:DD

AliExpress ről rendeltem egy töltő fejet amit szintén kb 1 hónap múlvára ígértek és majd 3 hónap lett mire megjött.

Megfog az jönni.

De amúgy ruhát én H&Mből rendelek most készlet

Kisöprés van és a zoknitol kezdve a farmeren át minden nagyon olcsó (és nem kamu akció a normál áraikbol 50%ot engedtek) és a szállítás is ingyen van még 1v2 napig

2020. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én sem fogok ezentúl külföldről az is egyszer biztos.

TUDOM, hogy rendkívüli helyzet van, de érdekes, hogy nem kapok semmiféle értesítést a csomagomról.

2020. márc. 21. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
De nincs, aki értesítsen téged,mert ott is megállt az élet!miért olyan nehéz ezt felfogni? Láss már túl kicsit a szánalmas kis mikrovilágodon.
2020. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem állt meg ott sem. Mindenestre köszi a "hasznos" válaszokat. Majd panaszt teszek ha továbbra sem jön meg.
2020. márc. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!