Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalat arról, hogy...

Tapasztalat arról, hogy milyenek a "nagy nevű" divatcégek farmerjeinek minősége?

Figyelt kérdés

Eddig többnyire a Levi's, Wrangler, Lee farmereket vettem. Az utóbbi időben akciósan alig többért, már Armani, Versace, Calvin Klein nagyobb nevű cégektől is lehet kifogni farmert. Mégiscsak "nagyobb nevű" divatcégek, és alig kerülnek többe. Milyen lehet ezek minősége?

Normális válaszokat várok, főleg azoktól, akiknek tényleg van tapasztalatuk vagy konkrét infójuk.



2020. jún. 12. 05:22
A kérdező szavazást indított:
A "nagyobb" név ellenére ugyanolyan minőség, csak drágábban.
Sokkal jobb minőség, megéri.
Azt a színvonalat sem érik el, mint a "klasszikus hagyományos" farmermárkák.
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Levi's, Wrangler, Lee direkt farmerekre szakosodik, a nagy divatcégek egyáltalán nem árulnak ezeknél jobb minőséget, cserébe sokkal drágábbak.
2020. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minőségre körülbelül ugyanolyanok, csak drágábbak.
2020. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam...

Mondjuk szerintem azért egy Armani, Diesel vagy Versace név mégiscsak jobban mutat egy ruhán, mint egy Levi's vagy Lee márkajelzés :) És igazából nem drágábbak, illetve olyan, mintha egy Levisből például a legdrágábbat venném meg...

2020. jún. 17. 06:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Néhány napja vettem egy Diesel farmert, nagyon jónak tűnik, tényleg nagyon kényelmes is, 75.000 Ft helyett volt 60.000 Ft, persze ennyiért legyen is jó :)
2020. jún. 17. 06:23
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem iszonyatosan undorítóan mutat egy emberen, ha direkt mutogatja a márkát, amit hord és ezzel próbálja magát valakinek mutatni, de kinek mi.
2020. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Előzővel egyetértek. Szerintem is ízléstelen dolog, hogyha egy emberen mindenhol 20 centis márkalogók virítanak.
2020. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez sokszor előjön, hogy milyen undorító a márkafelirat, utóbbi időben divat lett ezzel dobálózni, mert menőnek tűnik. Mégsem tud senki sem linkelni egy ruhadarabot, hogy akkor milyen egy márkafelirat nélküli értelmes ruhadarab :)))
2020. jún. 20. 06:19
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem az összes farmernadrágom Levi’s. Sokkal jobban odafigyelnek a környezetvédelemre, a munkásokra, általánosságban az etikus forrásokra, mint a legtöbb márka. Ebből a szempontból véleményem szerint a legjobbak. Mellesleg hatalmas választásuk van és eddig az összes üzletükben ahol jártam végtelenül segítőkész eladókkal találkoztam. Tapasztalatom szerint kényelmesek és tartósak is. Az egyetlen hátrány, hogy más termékekből (pl. farmerrövidnadrág) elég kicsi a választék. Egyet sem találtam, ami ne lett volna szakadt, vagy megemelt derekú.
2020. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!