Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet hogy buta kérdés, de az...

Lehet hogy buta kérdés, de az "átmeneti" dzseki/kabát az tulajdonképpen mire, milyen időhöz vagy évszakhoz lett kitalálva?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz/ősz, ami már nem igen van.

Én akkor hordom, amikor a télikabát még túl meleg, de a póló túl hideg. Pulcsit nemigazán szoktam hordani, csak az átmeneti kabátot/bőrdzsekit. :)

2020. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 4. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az idő is átmeneti, reggel hűvös délután melegebb. Vagy ilyen 10-15 fokban. De mostanában alig van átmenet az időjárásban, tavasszal is az egyik nap megfagysz, másnap meg 20 fok van...
2020. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Én személy szerint nagyon fázós ember vagyok. Nagyon ritkán lát az ember rajtam rövid nadrágot, vagy rövid ujjú pólót, - még akkor is, ha már mindenki így szaladgál az utcán. így még a +35 fokban is, “a biztonság kedvéért” mindig viszek magammal egy vékony bőrdzsekit. Ha az ember metrózik, belép egy légkondis bevásárló központba, illetve ha minden előzmény nélkül eléred az eső, mindjárt 10-15 fokkal hidegebb van, - ebből a szempontból a nyár is ugyanolyan kiszámíthatatlan évszak, mint a többi. Egyébként teljes mértékben illik a stílusomhoz/ízlésemhez, hiszen szinte csak metált és alternatív rockot hallgatok.
2020. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán március közepétől május közepéig, illetve szeptember közepétől október végéig terjedő időszakra szolgál. Ballon kabát, bőrdzseki, blézernél nem nagyon vastagabb szövet kabát, bomber dzseki fér bele. Időjárásban egyre nagyobbak a szélsőségek, úgyhogy hónapokban meghatározni már tényleg nem lehet. Én lehet hogy még fázósabb vagyok mint kedves 4. válaszoló, de júniusban is volt hogy szőrmók kapucnis pufi kabátban mentem ki az utcára. Májusban meg egész sokszor. 😄
2020. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!