Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szombati randira szerintetek...

Szombati randira szerintetek milyen lenne ez a ruha?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 5. 23:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
a felső színe lehetne vidámabb és a vállból hagyhatna kevesebbet szabadon, de szerintem alapvetően nem előnytelen ilyen típusra ez a fajta felső, jó arányban hangsúlyozza ennek az alkatnak az egyik előnyös adottságát, a mellek méretét.
2020. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
98%

Nagy mellű nőként mondom, ebben a topban az a para, hogy nem lehet mellé rendesen tartó melltartót venni mert pántnélküli.


Szerintem egy peplum vagy egy denevér ujjú top, és fekete harisnya vagy szűk farmer jobb lenne, valami közepes sarkú cipővel.

2020. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Sosem értettem, hogy a túlsúlyos lányok, nők miért akarnak úgy öltözni mint az 50 kg-osak? Kérdező vedd már magad észre, az ilyen ruhákban csak nevetségesen és szánalmasan fogsz kinézni. Aztán majd jön a sírás-rívás, hogy kiröhögtek a hátam mögött stb.
2020. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A hideggel nem is lenne probléma, mert nem vagyok fázós. De nem gondoltam, hogy ilyen rosszul áll :( Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 6. 14:45
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen ruhák mondjuk csizmával sokkal jobban állnának:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem bántásból kérdezem: teszel valamit azért, hogy lefogyj? Csupán az egészséged miatt.

2020. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Hm, ez a felső sehogy sem előnyös. :/ Ilyen alakhoz nem vennék fel olyat, amiben kint a hasam, plusz tényleg jól meg is fázol. Egy ízléses egybe ruha, vállnál lehúzós felső sokkal szebb lenne rajtad.
2020. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy netről lopott kép :D

[link]

2020. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen 17-es, eltaláltad, de van egy kb. ugyanilyen szettem, az alakom pedig hasonló. De akkor hanyagolom.

15-ös, köszönöm a tippet.

2020. nov. 6. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!