Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Merjek új helyről zoknit...

Merjek új helyről zoknit vásárolni?

Figyelt kérdés
Zokni vásárláshoz érkeztem és eddig mindig egy helyről vásároltam pamut zokni csak ott most kicsit emelkedtek az árak vanni akarok vagy 15 párat eddig innen vettem [link] elég jó minőságű zoknikat készítenek és magyar termék.De közben most találtam egy másik gyártót aki szintén magyar és pamutzoknikat is gyárt és jóval olcsóbban [link] azon agyalok merjek e innen vásárolni.Van az a rossz tulajdonságom,hogy ha hozzá szokok valamihez nem merek máshonnan vásárolni még ha olcsóbb is meg elméletileg jó minőségű is,ez tudom ilyen merev dolog,hogy változtatás nem megy az embernek még ha nem is lenne rosszabb vagy esetleg még jobb is lenne.Nem nagyon szeretem a változást sajnos,pedig tudom az nem mindig rossz.

2020. nov. 6. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire jelentéktelen dolgokban merj váltani bátran.
2020. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Maradtam a réginél mert csomagban akciós volt az a zokni amit eddig vásároltam szóval nem lett drágább max 100Forintal.Majd lehet legközelebb kipróbálom a másikat.
2020. nov. 6. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A Pataki zoknik nagyon jók! Egy próbát megér
2020. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!