Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyűrűt lehet szűkíteni?

Gyűrűt lehet szűkíteni?

Figyelt kérdés

Nagyapámnak volt egy nagyon szép arany bevonatos pecsét gyűrűje ami elkaptam tőle miután meghalt...

Viszont kicsit nagy rám... a gyűrűket lehet lehet valahogy szűkíteni ékszerésznél és ha igen kb mennyibe kerülne?

Ha tudok ilyen helyet esetleg Szombathelyen légyszíves írjátok le a nevét?.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. ápr. 20. 12:57
 1/8 Tepfal ***** válasza:
Lehet gyűrűt szűkítettni, Pesten 2-5 ezer Ft van.
2021. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, hát Pestre nem mennék el egy gyűrű miatt...

Bármelyik ékszerésznél meg lehet csináltatni?

2021. ápr. 20. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában igen, a legtöbb ékszerész tud gyűrűt szűkíteni/ bővíteni
2021. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hogyan csinálják egyébként?
2021. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ékszerész megcsinálja, nekem is volt ilyen, azt hiszem megolvasztják a megfelelő méretűre, (nem az egészet) és a maradék arany darabkát megkapod ha megszilárdul. Azt hiszem így csinálják, de elnézést ha tévedek.
2021. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is lemérik, hogy mekkora gyűrűméret jó neked. Aztán akkor részt távolítanak el a gyűrű kerületéből, hogy a megfelelő méretet kapják. Én is szűkíttettem már gyűrűt. A legtöbb ékszerüzlet foglalkozik ilyennel. A szombathelyi Fő téren van pár ilyen bolt :)
2021. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat☺️
2021. ápr. 20. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
És mit csinàlnak a levàgott résszel? Megtartjàk? És még pénzt is kérnek érte? Jó biznisz, főleg ha arany :D
2021. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!