Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon kapható valahol...

Magyarországon kapható valahol 3XB vagy 4XB méret?

Figyelt kérdés
Aki esetleg nem hallott még róla: egy 4XB méretű póló ugyanakkora tulajdonképpen mint egy 4XL méretű, de kicsit máshogy van szabva, hogy több teret hagyjon egy nagyobb hasnak. Külföldi oldalakon láttam már ilyesmit, érdekelne hogy Magyarországon árulnak-e valahol, akár webshopban.

2021. máj. 16. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakerestem a neten, mert gőzöm sem volt mi ez. Tuti sehol nincs ilyen. Egyedül az about you-n van ilyen méret Ralph Lauren pólókból.
2021. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Perszee. About youn egy csomó márka. Pl: Calvin Klein, Tommy jeans/hilfiger. Nike, Adidas. Ralph Lauren. Alacsonyabb árkategóriában is van egy csomó. H&M is nagyon jó és van plus size kategória. Akkor van ASOS, fashion nova, Bonprix, C&A, stb stb szerintem ez már nem nagy szám már kb mindenhol lehet kapni mindenbol nagyobb méreteket plus size ruhákat. 😀
2021. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem simán plus size-ra gondolok, ha visszaolvasod. Ilyen B-méretezést én eddig nem nagyon láttam, sajnos. Sima 4XL-t se egyszerű találni úgyhogy végképp nem tudom miről beszélsz 😅
2021. aug. 7. 18:31
 4/4 anonim válasza:
H&M plus-ban van 4xl általában persze ha nincs készlethiány.
2021. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!