Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok milyen színű...

Fiúk lányok milyen színű leggingset szerettek hordani? Vannak kedvenc szinetek is?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Naaa!

Azért a nadrágot európában lovaglásra használták a férfiak, de mikor jött ez a nagy egyenjogúság, akkor a praktika miatt szépen lenyúlták tőlünk.

És ugyanezt tették a harisnyanadrággal,(megjegyzem a leggings áliász cicanadrág az egy lábfejnélki harisnyanadrág) gondolkozz el ezen, vajon ennek tudatában is alapvetően női ruhadarab..?

És még lenne pár ruhanemű amit úgymond elnőiesítettek, vagy uniszexesítették, de az attól még férfi ruha marad.

2021. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Én és a férjem is leggings mániásak vagyunk, mind ketten szívesen viseljük, és ráadásul egy a mértünk is:)
2021. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Fekete.

(Párom (férfi) is hord, télen a farmer alá. Szintén feketét.)

2021. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Leggings az egy kedvencem.

Van belőle jó pár darabom, fekete, kék, sötétkék és még fehér színű is változatos szoktam hordani, utcán általában feketét, idehaza mindegyiket hisz azért van.

F.

2021. okt. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Van nekem a fekete, de nem veszek férfi leggingset mert olyan horror áron árulják hogy rettenetes, sima pamut női leggingset veszek az sokkal olcsóbb és a szabása is jóval jobb.
2021. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Fekete F/24
2021. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire fényes feketét. 40f
2021. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!