Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hátizsákot kézitáskára cseréln...

Hátizsákot kézitáskára cserélném, de az 1 liter vizet akkor miben tartsam? 34/F

Figyelt kérdés
Már többször viccesnek tartották, hogy még hátizsákot hordok, de nem tudtam miért egészen tegnapig. Akkor olvastam, hogy 30 felett a férfiak kézitáskát hordanak. Nincs olyan nagyon sok cucc a táskámba, egy kisebbe is beférnek nézek majd egy kézitáskát. Viszont van nálam 1 liter víz, amit napközben, utazás közben, stb iszok és ha nem hátizsákot hordok nem tudom hova rakni. Kézitáskába nem akarom, nehogy a műszaki cikkeimre és egyéb fontos dolgaimra kifolyjon. Milyen táskaféle van, amiben a vizet tudnám hordozni?

2021. okt. 5. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Profi kulacsból nem fog kifolyni.
2021. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a 100 forintos ásványvíz palackjából se folyt ki soha. Minek amúgy 1 litert hurcolni, nincs lehetőséged feltölteni nap közben?

A hátizsák se vicces amúgy, max ha Thomas a gőzmozdony vagy hasonló mintája van.

2021. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, 6-7 decinek szerintem is bőségesen elégnek kellene lennie, az kényelmesen elfér egy oldaltáskában. Nem nagyobb, mint egy automata esernyő összecsukva. Jobb fajta kulacsból pedig tényleg nem folyik ki.
2021. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!