Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay bokacsizma minősége?

Sinsay bokacsizma minősége?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam pont egy bordó bokacsizma miatt. 4-5000 Ft körüli volt. Szerintem az anyaga elfogadható minőség, viszont a műanyag hatású platform talp annyira szembeszúrt, hogy inkább a Deichmannban vettem egyet (2x annyiért igaz), de legalább nem csúszik a talpa.
2021. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt néztem egész pontosan. De a többi is nagyon hasonló.

2021. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 10.000ftért néztem egyet.
2021. okt. 27. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Azt nem tudom. Én azokat láttam amik ki voltak akaszgatva és azok mind ilyesmik voltak és hasonló árban. Szerintem menj be az egyik üzletbe és próbáld fel élőben.
2021. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]



Az a baj a közeli üzletben nincs sajnos.

2021. okt. 27. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem ott egy sportcipőt. Az anyaga elég fura, szellőzik de kétlem, hogy kibírna pár edzést, így inkább utcára veszem fel. Olyan, mint egy kopogós cipő. Vettem egy sapkát, az elég jó. A kesztyűk nagyon vékonyak (ennyi pénzért valóban nem vártam minőséget) és vettem meg egy hajráfot. Hát kicsit kicsi, vékony és nem is tudom szépen felhúzni így. Ezt csak a tartósság és a minőség végett írom le. Nagyon szeretem a Sinsayt de tudomásul kell venni, hogy azért ilyen olcsó, mert a minősége is körülbelül ilyen. És azért egy bokacsizmánál fontos így ősszel, hogy ne ázzon be, megfelelően legyen rugalmas, ne ess hasra ha véletlenül fagy lenne reggel. Vegyél olyan helyről, ahol fel is tudod próbálni!
2021. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs még semmim a sinsayből.

Köszönöm

2021. okt. 28. 13:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!