Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hol kaphatóak a...

Lányok! Hol kaphatóak a legjobb női nadrágok? Stradivarius/ H&M/ Bershka/ New Yorker?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bershka és Pull&Bear.. H&M se rossz, de baromi drága.
2021. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a terranovaban veszek nadrágot, de legutóbb a zaraban találtam olyat ami tetszik. Volt korábban new yorkeres is.


A többi altalad írt helyeken nem szoktam vásárolni.

2021. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a H&M nadrágai nem váltak be egyáltalán, viszont sokat vettem Orsayben, meg a Mango is jó.
2021. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Stradi és bershka vált be
2021. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ezek sima plázás üzletek, egy kaptafa kb. mind.
2021. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Stradivarius vált be, egyrészt, mert magas vagyok (175 cm), és nekik vannak "tall" fazonú farmereik, amik 5 centivel hosszabbak. Másrészt pedig imádom a nagyon magas derekú gatyákat, és nekik van egyedül "super high waist" fazonú, ami pár centivel köldök fölé ér. :)
2021. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Bershka-t szeretem a legjobban. Én alacsonyabb vagyok, de nagy idomokkal és vékony derékkal, elég nagy kontraszt van pár testtájam között, és én ott találok olyan nadrágokat, amiket mintha tényleg rám szabtak volna.

Korrekt minőség, a legtöbb évek óta megvan.

2021. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kedvenc farmerom a New Yorkerből van. Tökéletesen illeszkednek, sehol sem állnak el. Rugalmas az anyaguk, kényelmesek. Évek múlva is ugyanolyan jók, pedig van, amelyiket hetente többször is felveszem. Egyébként a Pull&Bear-ben is vettem már párat, ami ugyanilyen.
2021. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!