Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még bármiféle létjogosults...

Van még bármiféle létjogosultságuk a kínai üzleteknek?

Figyelt kérdés

Körbejártam ma néhány kínai ruhaboltot, mert venni akartam egy sportosabb jellegű, vastag téli kabátot hétvégi programokhoz pl. hosszabb séta, kirándulás. Ledöbbentem milyen magasak az áraik, arról már nem is beszélve hogy a legtöbb darab iszonyat ronda és ízléstelen volt. Végül úgy döntöttem hogy egy kicsit hozzáteszek ahhoz amibe ezek kerülnek, és rendeltem egy normálisat.

[link]



2021. nov. 22. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert 30.000-nel biztos volt olcsobban hasonlo kabat, nem?
2021. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez se vmi szép, és nem hiszem hogy nem ugyanolyan anyagból van mint a kínai.
2021. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem látok létjogosultságot már a kínai ruhaboltoknak. A Fast fashion boltok olcsóbbak és jobbak is. Vagy hozzátesz az ember egy kicsit és vesz egy márkásabbat.
2021. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég bementem egy kínai üzletbe szőrmés mellényt venni. Nem hazudok, 21 ezer ft volt. Majdnem lehidaltam. Vettem a New yorkerbe 11 ezerért.
2021. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se jók a kínai üzletek már.Nagyon felmentek az árak és ahoz képest még nem is jó minőség,nem is néznek ki jól a ruhák.Be se megyek már,felidegesít csak.
2021. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#1 Hát nem igazán, de ami volt az ronda volt, és nem is hasonlítható ehhez minőségben. Felvettem, és iszonyat meleg, kényelmes, ma reggel úgy is fagy, szerintem ebben is megyek dolgozni.😊
2021. nov. 25. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!