Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M cuccok milyen árban vannak?

H&M cuccok milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Drágább mint a kínai, de olcsóbb, mint az ilyen ultamárkás cuccok. Pedig a minőségük is jó :)
2008. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elso valaszolo jol leirja. En kulfoldon elek, itt nem letezik az a fogalom, hogy kinai bolt, pedig otthon mindig itt, illetve turiban vasaroltam. Itt viszont C&A es H&M, mert ezek a legolcsobbak, es tenyleg jo a minoseguk.
2008. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan ruhák, amik aránytalanul drágák benne, pl egy polo amin David Bowie volt, 5490ftért, egyébként ugyanaz a fazon bármilyen mintával 2690ft. Sima pólók 1290ft. de én nagyon szeretem, gyakran vásárolok ott, azt nem veszem meg aminél durva az ár és a minőség közti arány:)
2008. dec. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi egy-két hónapban elszaladt velük a ló, most nagyon drága szerintem.
2008. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nem is tom...ugy igazábol nem drága mert az tuti hogy olcsóbb mint a Retro vagy Converse vagy ilyenek és a minőségük is nagyon jo a legtöbb pamut:D
2008. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
imádom...jó akcióik vannak mondjuk most is, hát picit drága, de nem olyan vészes.
2009. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
2010. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!