Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha fiu vagyok es harisnyá...

Ciki ha fiu vagyok es harisnyát veszek fel?

Figyelt kérdés

megszóltak már egy páran a suliban hogy harisnyát hordok, de ha muszáj, fázom én úgy érzem hogy kell, akkor ne legyen már mások szemében vicces

Nem tudom hogy ebben mi a cikis?

Sokak szerint ciki a harisnyanadrág, szerintetek?


2008. dec. 17. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát lehet, hogy én is furcsán néznék egy kicsit ha iylet látnék!:) De miért nem használsz jager alsót?? Az egyáltalán nem ciki, meg nem is olyan passzos, külön férfiakra találták ki!
2008. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, ha nem nejlon harisnya


de a suliban úgyis piszkálják egymást a srácok, szal rá se hederíts ;)


lány létemre nemnagyon szeretem a harisnyát, de télen hosszú szoknyához elengedhetetlen különben belém fagy a pisi, illetve vékonyabb nadrágokhoz is veszek, van iylen fekete vastag harisnyám, szerintem pasi is nyugodtan hordhatná

2008. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát legfeljebb nem reklámozod..ha tesi van, megpróbálhatod egyszerre lehúzni a nadrágoddal.Ha úgy csinálod,senkinek nem tűnik fel...
2008. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
A nejlonharisnya sztem sem igazán nyerő,de a jager alsó okés, az én párom is felhúzza, inkább mint hogy felfázzon.
2008. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nejlon ciki, nőies, lehet rajta vitatkozni, de felesleges. A jéger viszont rohadtul kényelmetlen. Valami vastag pamut harisnya megfelelő választás a hideg ellen, ha cikiznek hát majd elmúlik :)
2008. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3. válaszadó


Te hogy tudod lehúzni úgy, hogy ne lássák?

2008. dec. 17. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha cikinek érzed, vegyél cica nadrágot, kínaiban vagy piacon 500 ft, s kifejezetten van belőle férfi ami slicces,fekete.Na azért már nem szólhatnak meg, mert az direkt férfi harisnya.

Nekem hord párom harisnyát, ha egész nap kint van én magam erőszakolom rá, 32 éves!

A többiek meg fagyoskodjanak csak!

2008. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát nem tom én azé ha egy fiut meglátnék cicanaciba vagy harisnyába kissé nevetségesnek tartanám hát nem tom max. tesi orán ne vedd fel másnapokon meg felveheted max. nem mondod másoknak:D
2008. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát nemtom kinek mi a fontosabb az egészsége vagy az h divatos legyen.ezt neked kell eldöntened...
2008. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd azt, hogy emós vagy. :-)

Máris elszégyenlik magukat, hogy ők nem hordanak. :-)

2009. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!