Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tanuljak meg 1 hét...

Hogyan tanuljak meg 1 hét alatt magas sarkúban járni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, eddig katasztrófálisan tudok menni, berogynak a térdeim vagy nem is tudom. Valami tipp, lécci!!!

5-8 cm sarokról van szó


2010. szept. 17. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

hűha már bocsi de elég nehéz eset vagy:D

Én már 12 évesen 8 centis magassarkúban táncoltam mert táncos vagyok:D

Lényeg hogy először a sarkad tedd le!Ha nem fog menni akkor később a cipőt tedd le de lényeg a lényeg hogy a sarkad után a lábfejed és így pakolgasd egymás után a lábaidat!

Ha nem megy akkor csak állj egy helyben és mozgasd a térdedet körbe körbe úgy hogy megfogod tudod mint az a tornagyakorlat!

Ha ez megy akkor állj fél lábra és utána a levegőben élvő lábadat mozgasd bárhogy bármelyik irányba majd ugyan ezt a másik lábaddal!

Ha ez megvan utána jöhet a lépegetés úgy ahogy már írtam hogy a sarkadra lépsz aztán így tovább.....

Utána már lépj át egy cipőt aztán tégy meg hosszabb távokat majd lépcsőzz és így tovább egyre nehezebb dolgokat!

Én amikor modellkedni jártam így tanították azoknak akik nem tudtak benne járni!De mivel én táncoltam és tudtam nekem nem kellett tanulnom de egy pár lánynak így tanították!

Jó tanácsként pedig csak annyit hogy mindenhova magassarkúba menj!!!:D


Sok Sikert!!!

2010. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes még tudni, hogy sajnos nem szabad a fájdalmadat a járás látványa elé helyezned, ha már kimerészkedtél a magassarkúdban. Sok lány ugyanis azért megy olyan furcsán, mert a fájdalmon próbál enyhíteni.

Ha nagyon fájdalmas a cipő - akkor talán rossz a cipő kiképzése, de alapvetően minden magassarkúban megfájdul a láb egy idő után - viszont ez sose látszódjon rajtad!

2010. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!