Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt ajánlotok?

Milyen cipőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Májusban ballagok általános iskolából és nem tudom milyen cipőt vegyek tudom hogy még sok idő van és hogy még nincsenek is olyan cipők ami majd arra az időre valók de úgy nagyjából mégis érdekelne hogy milyen most a divat

magassarkút szeretnék

köszi előre is aválaszokat


2008. dec. 20. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Korai még ezen gondolkodnod. Addigra meg amúgy is más lesz a divat (:
2008. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
én nem ajánlom a magassarkut mertén mikor ballagtunk és alépcsőn kellet lemennem nagyon féltem mert az elöttem lévő nagyon lassan ment (mindt mindenki) a magassarkum meg csuszott is:S:S szal nem vol jó:S
2008. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenfélekéépen olyat vegyél majd fel ami kényelmes, és tudsz is benne menni. Hiába szép ha egész ballagásodon azon fogsz gondolkodni hogy de fáj a lábad.
2008. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bátorkodom márkát ajánlani: Högl. Csodálatos cipői vannak, nekem a keringős cipőm is ilyen márkájú,és a ballagási cipőm is. írd be a google-ba, kidobja a honlapot is. Budapesten az Aréna Plázában van egy kimondottan ilyen üzlet, és a salamanderben is megtalálható ez a márka.
2008. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszike:)

egyáltalán nem számít a kényelem:)

olyan nem lesz hogy csak azértnem veszem meg mert kényelmes de viszont nagyon jól néz ki:)

köszi azért mindenkinek

2009. jan. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!