Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zalando-n miért nem tudok...

Zalando-n miért nem tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy terméket, miután kiválasztom a méretet csak olyan lehetőségem van, hogy vásárlás most. Erre rányomok és azt írja ki, hogy hiba történt, próbálkozzak újra később. Napok óta próbálkozok de nem változott semmi. Ilyenkor mit kell csinálni?

2023. febr. 19. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen "vásárlás most" lehetőséget eddig én csak az amazonon láttam, ott akkor lehet ilyet csinálni, ha be van mögé állítva egy bankkártya, meg egy szállítási cím, akkor kikerüli a pénztárt, rögtön leveszi a pénzt.

A Zalandónál csak olyat láttam, hogy először kosárba tétel, utána pénztár, pénztárnál fizetés stb.


Nincs olyan lehetőséged a termék oldalán, hogy a kosárba tedd?

2023. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lett rá valami megoldás? Ugyanezzel a hibával szenvedek..
2023. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Most jött szembe velem ilyen "vásárlás most" opció, hogy akartam venni egy Nike cipőt, amiből csak kevés van nekik.

Ilyen limitált dolgoknál jelenik csak meg ez, egyébként más dolgokat lehet pakolni a kosárba normálisan. Viszont a kosarat külön kezeli a "vásárlás most" lehetőségtől, tehát azt az egy terméket külön veszed meg és külön csomagban is jön.

A hibát viszont továbbra sem tudom nálad miért ki, talán tényleg azért, mert még nincs cím/kártyaszám stb. eleve megadva - mindenesetre furcsa, nálam nem ír ki hibát.

2023. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanezzel szenvedek, ügyfélszolgálat nem elérhető és nem engedi, hogy megvásároljam.
2023. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!