Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egész napi egyhelyben álláshoz...

Egész napi egyhelyben álláshoz milyen cipőt ajánlotok ?

Figyelt kérdés

Gyári munka során nagyon nyomja a mostani cipőm a lábam, milyet ajánlanátok?

Zárt kell hogy legyen és azért nem szeretnék vagyonokat költeni rá

21F


2023. márc. 29. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Milyen gyár? Előfordulhat, hogy a lábadra esnek nehéz dolgok? Mert akkor mindenképp munkavédelmi cipő.

Ha meg tényleg csak kis darabkákat gyártotok, akkor én valami nagyon kényelmes sportcipőt ajánlok. Én egy időben a geox márkára esküdtem, de az ugye elég drága. Aztán utána volt pár Nike cipőm, de kb. egy éve nem érzem őket kényelmesnek. Most egy memóriahabos Skechers cipőt hordok.


Mondjuk az én munkám olyan, hogy egész nap megyek, de szerintem álldogáláshoz is kényelmes lenne.

2023. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Munkavédelmi vagy sima utcai cipő?

Amúgy vagy valami komfort cipőmárka (scholl, batz, rieker, ilyesmi) vagy egy New balance sportcipő, akciós, kifutó modell, esetleg használ újszerű ezek közül.

2023. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Skechers pont amiatt cseszi szét a labat, hogy puha. Nem tartja a bokát megfelelően
2023. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem magas szárú Dr Martens bakancs vált be. Konyhai meló, 10-12 óra munka.

Az első pár lyuknál lazábbra hagyom a fűzőt, hogy ne szorítsa a lábfejem, a boka résznél viszont szorosabbra húzom, hogy tartson.

Sokat szenvedtem én is mire kikísérleteztem ezt a megoldást. Sportcipő, Crocs, papucs nem vált be. Bakancsból is ez volt a 3. márka ami végül kényelmes.

2023. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem potyognak nehéz darabok, utcái cipőre gondoltam

Köszi a válaszokat

2023. márc. 30. 05:43
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Skechers van nekem is. Eladó vagyok, álló, rohangálós meló. Én szeretem, kényelmes.
2023. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talpbetéten is érdemes elgondolkozni. Nem csak a cipő számít.
2023. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Talpbetét kifejezetten fizikai, álló munkához:


[link]

2023. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!