Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted-en szokott lenni...

Vinted-en szokott lenni kedvezményes/ingyenes szállítás?

Figyelt kérdés

Találtam pár jó ruhát, amit szívesen megvennék, de darabonként kifizetni az 1000 Ft+ szállítást már sokallom…

Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy ott megéri, mert olcsóbb a szállítás stb..

Hát átvételi pont 909 Ft, vevővédelem 280 Ft, és még a ruha árának 5%-a….


Szokott lenni időnként “akció”?

Párat kedvencnek jelöltem, akkor jobban figyelem…


2023. máj. 15. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nincs akció. Mivel mindenki egyesével adja fel a ruhákat, annak mind mind kulon van szallitasi koltsege. Pont ez a lenyeg hogy nem bolttol hanem egymastol vesszuk meg.
2023. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem így nem éri meg.

Jó volt az a 399 Ft.

Most akkor ingyenes, ha valakinek az első eladása, azt látom

2023. máj. 15. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted nem éri meg, szerintem igen.

Gondolj bele, fent van egy 1000 forintos blúz. Egy blúz manapság 8-15 ezer forint.

1000 + párszáz biztosítás + 750 szállítás max 3 ezer forint.

Veszel 3 blúzt és spóroltál minimum 20 ezret

2023. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak az első vásárlásnál van ingyenes szállítás. Amúgy én nagyrészt könyveket veszek ott, és általában nem éri meg megvennem. Az esetek nagy részében olyan 2000 Ft-ért adják a normális állapotban lévő könyvet. Rájön még a mondjuk 350 Ft-os vevődíj, és ott van még a postaköltség, ha csomagpontra kéred akkor 800 Ft.
2023. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, néha van. Pl június elején volt 4 napig ingyenes szállítás
2023. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, most pl. egész hétvégén ingyenes szállítás van Vinteden, ha foxpostot használsz
ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!