Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ez tetszik a pasiknak?

Tényleg ez tetszik a pasiknak?

Figyelt kérdés

Szeretem követni a divatot, főleg ha a stílusomhoz passzol.

Most pl a mom jeans, kilátszó nike vagy hasonló zokni, és bővebb cuccok nagyon mennek a lányok körében. Most már inkább a kényelem számít a Z generációnak. Nekem ez passzol is a sportosabb lazább stílusomhoz és szerintem jól is néznek ki.

Azonban sok fiúnak még mindig az tetszik ha szorulós vérkeringést elállító a gatya a lányokon, igénytelen leopárd minta, stb. Főleg itthon figyeltem ezt meg, külföldön kevésbé. (sokat utazom)

Fiúk miért nem haladtok a korral? Egy lány nem kirakatbábu és nem a fiúknak öltözünk:D (tudom sok fiú azt hiszi, de nem:D) Szerintem sokkal szebb és jobban néz ki ha egy lánynak stílusa van, nem pedig az a célja hogy minél több férfi tekintetnek öltözzön fel.

Természetesen tisztelet a kivételnek, szerencsére abból is van sok!

20L



2023. jún. 20. 22:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem - nőként - a stílusos és a divatos pont egymás ellentétei. Divatos az, aki felvesz minden szart, ami épp megy, stílusos az, aki tudja, mi áll jól neki, és nem birkul.


Na meg ugye a kor... nekem 32 évesen még mindig gáz a mom jeans. De én ugye akkor nőttem fel, mikor Britneyék a low rise farmereket hordták, és a mom jeans volt az öreges.

2023. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Te vagy igénytelen
2023. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Személyfüggő és attól függ, hogy illik-e az adott nőre az a ruha, vagy stílus.

Valamelyik szereti, hogy full természetes a nő maga úgy ahogy van, valakinek az extravagánsabb, elegánsabb, szexisebb jön be.

Neked se tetszik az összes stílusú pasas, ugye? Na ugyanúgy működik náluk is.

2023. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
Abszolút támogatnám az ötletet, hogy kövér lányok / nők ne vegyenek fel feszülős cuccokat. Nyilván ugyan ezt férfiak esetén is, csak őket nem szoktam észrevenni olyan gyakran.
2023. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

#1:


Imádom a Britney-s low jeanst :)

2023. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
89%
Ez most vagy egy flamebait troll kérdés vagy tényleg nincsen semmi életed az utazgatáson kívül. Nem mindegy kinek mi tetszik? És ráadásul 20 évesen olyanokat hordasz össze hogy "Egy lány nem kirakatbábu és nem a fiúknak öltözünk:D" este 10 után? Két lábon járó redflag vagy. Kit érdekel, hogy te hogyan szeretsz/akarsz öltözködni vagy mi okból veszed fel azokat a ruhákat, amiket éppen felveszel. Nekem mára szerintem ennyi GYk elég is volt. XD
2023. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Megoldás: fordulj el. Nem kell nézned kövér embereket. Live and let live.
2023. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
van életem,csak kíváncsi voltam hogyan gondolkodnak erről a pasik.
2023. jún. 20. 22:30
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

Én a mom jeans korban nőttem fel, csak nem most, hanem 30 évvel ezelőtt. Már akkor is gáz volt, bő, lósegget csinált és bevágott középen. Szar volt és nőietlen akkor is és most is.

Amit te írsz kérdező az slampos, nyűtt, líglóg bő gatyák, bő felsők még a top oké, meg ezek a vastag büdös cipők nyáron pfuj, nőietlen, ez nem tetszik a pasiknak. Őket nem érdekli a divat, az érdekli hogy a nő nőiesen öltözzön és minden nőies ami nem férfias. Szoknya, egyberuha, szűk, kivágott felsők.. stb.

2023. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

De ha nem nekik öltözöl, nem mindegy, mit gondolnak?


Én sem nekik öltözöm, mindenki kurvának nézne ki, ha nekik öltöznénk. De valamiért ma minden 14 éves tiktokos kisgyerek azt hiszi, NEKIK öltözünk.

2023. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!