Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női, praktikus hátizsákot...

Női, praktikus hátizsákot keresek, aminek kellemes a színe, belül sok zsebe/rekesze és ne legyen nagy felirat, logó rajta. Nőiesebb színre gondoltam, pl pasztell vagy lila és árnyalatai (stb), de ne legyen "gyerekes". Ilyet ajánljatok légy szíves?!

Figyelt kérdés

Az oldalán jó ha van pl palacktartó, esernyőtartó.


Ne legyen fekete, szürke.


Ha van hozzá ugyanolyan színű pénztárca, utazótáska, úgy még jobb. Tehát szett.



2023. júl. 21. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mihez kellene? Laptop? Városi mindennapos rohangálás? Túra?
2023. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1. Városi és adott esetben túra is.
2023. júl. 21. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Kósza ötlet, de Herschel oldalán nézz rá esetleg
2023. júl. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3. Köszi.
2023. júl. 25. 03:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Doughnut
2023. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hamarabb elküldtem.

Szóval nekem Doughnut hátizsákom van 2éves, hibátlan, gyönyörű. Mondjuk elég húzós ára van.

2023. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6. Köszönöm szépen, azt is megnézem.
2023. júl. 25. 16:37
 8/8 A kérdező kommentje:

Rengeteget megnéztem, el sem tudom képzelni, hogy mennyit és alig találtam olyat, ami úgy igazán tetszik - illetve, olyat egyet sem - hehe.


Szettet pedig egyáltalán nem.

Pontosabban fekete színben még szettet is össze lehetne rakni, de az ugye kikötés, hogy ne legyen fekete.


Tudom, hogy praktikus...


Egy hátizsákot találtam, ami kellemes zöld, de ahhoz nem passzol semmi.


Aztán van egy magyar márka, náluk találtam egy hátizsákot, ami nagyon jól pakolhatónak tűnik, de ahhoz képest, hogy egy magyar márka, jó drága, ez így nem szimpatikus (nem az ára miatt, hanem a cég hozzáállása miatt).


Tehát még mindig jöhetnek tippek, ötletek, főleg szettre vonatkozóan, de már magam sem tudom, hogy milyen színben. Talán halványlila vagy halványzöld, de más is szóba jöhet!


Vagy szerintetek legyen fekete?

2023. júl. 31. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!