Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen minőségű...

Szerintetek milyen minőségű műbőr lehet? Napi szinten használva meddig birhatná?

Figyelt kérdés
[link]
2023. okt. 11. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Valszeg nem.


Egyrészt a képen ha ilyen levegõben fehér háttér elõtt van a cucc, az azt jelenti, hogy rommá lett photoshopolva.



Még az ilyen fast fashion oldalaknál mint a Shein, is alap, hogy modellen van róla kép, több szögben. Ez inkább már a Wish szint, hogy ugyanazt a képet tesszük ki hatszor, és reméljük nem veszik észre.


Ezen kívül se egy review, sehol online nem látok embereket benne. Ha rákeresek, mindenhol csak ugyanaz a két kép.



Eddig nem is hallottam errõl a márkáról, annak ellenére, hogy 15-20 éve ilyesmi goth/dark a stílusom, és érdekel a divat. Ezt a márkát eddig nem láttam senkin és nem is hallottam róla, se online, se irl.



Ezen kívül az ár felére van leakciózva.



Szerintem átható mūanyag szaga lesz, vékonyabb mint gondoltad és kb Wish minõség.

Ettõl még egy kicsit bejáratottabb fast fashion oldallal is jobban jársz, ott legalább más fogyasztó véleményét is látod.

2023. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan ilyen szabású, stílusút hol találhatnék normális minőségben hasonló ár mellett?
2023. okt. 13. 04:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez az árfekvés, azt esetleg vinteden, depopon nézd.


Olcsó húsnak híg a leve, ez az ár eléggé akciós.

Devil Fashion, Punkrave, Disturbia, Killstar, Restyle csinál ilyesmi stílust, de ezek általában pict drágábbak.

2023. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!