Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pelenka dobozban lehet ruhát...

Pelenka dobozban lehet ruhát visszaküldeni?

Figyelt kérdés
Rendeltem pár ruhát de sajnos nagyon nagy méret lett. Postán lehet csak visszaküldeni. Nem tudom miben küldjem vissza,van itthon egy csomó üres DM babylove pelenka doboz,az jó lehet? A zacskót,amiben küldték sajnos már kidobtam.
2023. okt. 21. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármibe csomagolhatod, csak kivül legyen rajta papír és ne essen szét a csomag szállítás közben.
2023. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kívül legyen rajta papír: ezt hogy érted? Csomagoljam be még plusz papírral? Maga a pelenka doboz is papírból van (jó erős kartondoboz).
2023. okt. 22. 00:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vagy be kell csomagolni, vagy megfelelöen beragasztani, hogy ne lehessen útközben kinyitni vagy ne nyíljon ki, meg a címzést is megfelelö módon rá kell írni.
2023. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!