Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az a téli nylon hatású...

Milyen az a téli nylon hatású bélelt harisnya?

Figyelt kérdés
Érdemes rendelni? Elégedettek vagytok vele? Megbízható oldal kellene ahol van méret is.

dec. 21. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van! És jó! Meleg és tényleg átlátszónak néz ki.

SHEIN oldalról vettem. S-M méretet hordok, ebből meg XL-t vettem. Nem bántam meg, így is épp jó. Ha SHEINről rendelsz ilyet, javaslom, hogy válassz nagyobb méretet. (;

dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
92%

Nekem is sheinről van, rohadt jó. Van, amelyik melegebb, mint egy nadrág, az emberek meg lesnek, hogy mit akarok télen szoknyában. :D

Én XS méret vagyok (átlagos magasság de átlagnál vékonyabb), és ami egy méretben van, az mindig jó.

dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom! ❤️❤️❤️ Amióta megvan csak szoknyát hordok télre. Sokkal inkább olyan érzés, mintha nem is harisnya hanem inkább egy leggings lenne rajtam. Reggel indulás előtt belebújok és fürdésig le sem veszem ❤️❤️
dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire kényelmes lenne ?
dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok 😊

Igen, nagyon kényelmes, több mint egy éve van nekem és azóta több színben is vásároltam, van test, fekete és szürke színű is. A kialakítása is olyan mint az edzős cicanadrágnak, így azoknak is nyugodt szívvel ajánlom akik nem szeretik a harisnyákat. Szoknyához, rucihoz, rövidnadrághoz vagy a bekuckózós téli napokra otthon nadrág helyett mindenhova tökéletes ❤️❤️❤️

dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!