Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tippelnétek?

Mennyire tippelnétek?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, már találkoztunk is, de még nagyon friss az egész, ezért nem merek rákérdezni. Valahogy szóba került, hogy felemelném, de azt mondta, hogy úgyse bírnám el és nagyon zavarba jött. Nem volt hajlandó elárulni hány kg én meg nem mertem faggatni. Annyit tudok, hogy 175 cm és L-es kabátot hord. Én csak annyit látok, hogy nagymellű, de arányos. Szerinte viszont el van hízva. Hasa tényleg nagy, amikor leül. Feneke se kicsi,de formás. Ti mire tippelnétek, hány kg lehet? Eleve hogy vannak ezek a méretek a csajoknál? Zara kabát volt, ha ez segít. Aki kb. ilyen magas és ilyen méretet hord az el tudná mondani, hogy hány kg? Nem ezen múlik az ismerkedésünk, csak már tényleg nagyon kiváncsi vagyok. Azt se akarom, hogy miattam koplaljon. Köszi mindenkinek!
márc. 11. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
80-90, de hiába tippelgetünk, sok mindentől függ az ember súlya.
márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70 vagy hajszállal alatta. Ha csak leülve buggyan ki kicsit a has, az (normális) még nem komoly túlsúly és magas is mellé. 90 már elég komoly elhízás volna.
márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!