Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein rendelés most hogyan...

Shein rendelés most hogyan működik?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a shein leszerződött a magyar postával. Sok rossz vélemény volt róla,hogy valaki meg sem kapta a csomagot,túl hosszu időn belül kapták meg a csomagot. Múlthét pénteken rendeltem én is, állítólag Budapesten van a csomagom,és kicsit félek későn jön meg, mert esküvőre rendeltem kiegészítőket. Valakinek volt már így rossz tapasztalata,hogy nem az express one hanem a posta hozta a sheines csomagját?

ápr. 16. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnap rendeltem, csütörtökre már azt mutatta a shein, hogy budapestre ért, szombaton jött a postai értesítő, hogy náluk van, hétfőn hozták.

MPL hozza, nem sima posta, mint mondjuk az aliexpresses motyókat régebben. Semmi gond nincs vele, ugyanúgy tartja a szállítási időt, mint az E1.

ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem az enyém is hamar megérkezik😊
ápr. 16. 20:56
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem legutóbb meglepően gyorsan hozta ki a posta. Mostanában felpörögtek.
ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sok megosztó véleményt olvastam, én is csak reménykedem a gyors szállításban. Már csak a fontos nap miatt is, az utolsó pillanatban nem tudnék beszerezni mindent amit rendeltem aznapra:/
ápr. 16. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a shein kínából jön. Külföldi rendelésnél mindig számítani kell rá, hogy késhet a megadotthoz képest, és nem szabad utolsó pillanatra hagyni semmit.

A sok rossz vélemény meg abból lehet, hogy a posta télen kezdett el szállítani nekik, vagy legalábbis én akkor találkoztam velük először (gondolom, nem bírta az express one a sok karácsonyi rendelést egyedül), és ott egy idő után alapból megcsúsztak a rendelések, a shein is írta folyamatosan, hogy türelem, sürgetik, meg utána át is írták, hogy hosszabb szállítási idő. Így lett nekem az egyik karácsonyi ajándék kuka, mert pár nap ráhagyással szinte kicentiztem, úgyis ideér, sose volt gond jeligére. Csak éppen arra nem számítottam, hogy a feltorlódó csomagok miatt elakad ott, hogy megérkezett az országba, és vámon (vagy ahol ezeket átengedik) ücsörög majd hetekig.

Szóval igen, december (szinte) eleji csomagot csak januárban kaptam meg. De ez nem a posta hibája annak ellenére, hogy éppen akkor ők hozták a megszokott express one helyett.

Úgyhogy emiatt is lehet ám sok negatív vélemény, sokan csak azt látják hogy a hülye posta nem hozta.

ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen télen mi is így jártunk! De nem okozott nagy problémát:). Azért remélem május elejéig megjön tényleg,örülnék:)
ápr. 17. 08:46
 7/7 anonim válasza:
Én nekem vagy hamarabb, vagy pont időben jött. késni sosem késett
ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!