Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan aki szereti az...

Van olyan aki szereti az elasztikus, lycra anyagból készült ruhákat?

Figyelt kérdés

máj. 3. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sportra érted vagy utcai viseletre is? Mert én utcán nem igazán látok ilyenekben. Persze van néhány fiatal lány aki hordja,de nem általános.
máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Be vallom őszintén kicsit furcsán érzem magam e miatt hogy fiú létemre bizony nagyon be jön nekem a lycra. Van egy jó pár ilyen ruhadarabom, de inkább itthon szoktam benne lenni.
máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#12 És miért kell furcsállni ami tetszik? Amiben jól érzed magad, tetszik az anyaga?

Csajok bármit felvesznek utcán is, össze vissza variálva a ruhákat, amiben és ahogy jól érzik magukat.

máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
13 igen tetszik az anyaga, meg úgy alapban az egész. De ugye fiúknál nem minden elfogadott. Ugye a lányok ilyen téren más helyzetben vannak mert ők mindent fel vehetnek:)
máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 A lányoknak sem lehet bármit felvenni, pláne alkalomra, munkahelyen, suliba.

Hétköznap,szabadidőben mindenki azt hord,amit akar.

máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ma ebben a jó meleg időben biciklisben voltam odakint. Sportoltam is benne meg utcán is ez volt rajtam. És nem voltam ezzel egyedül. Szóval azért, ha nem is általános, egyáltalán nem ritkaság 11-es, legalábbis itt Pesten nem, de ha hazamegyek vidékre, ott is szoktam látni. Nyáron meg még többen hordjuk majd.

4-es voltam

máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen kedvelem, az összes tornadresszem ilyen anyagú pedig van belőle bőven:) és cicanadrágom is van ilyen az is több darab. Melegben inkább ezek szoktam viselni sokkal jobb mint a pamut.
máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 van ahol divat pasikon is utcán is: [link]
máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A legkènyelmesebb anyag!
máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként sporthoz szoktam viselni ahoz mindenképpen előnyösebb a lycra mert nem tocsogol benne.
máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!