Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vették már vissza cipődet a...

Gál Gábor 2024 kérdése:

Vették már vissza cipődet a Deichmannban?

Figyelt kérdés

Az én cipőm két hónap után kiszakadt, és arra hivatkozva nem cserélték ki, hogy nem rendeltetésszerűen használtam, mert bebújós módon vettem fel. Ez igaz, na de akkor se kellene két hónap után szétmennie.


A kérdésem csak az lenne, hogy ez inkább kifogás volt a részükről, azaz senkinek se szokták visszavenni a cipőjét?


máj. 25. 20:06
A kérdező szavazást indított:
vették már vissza cipőmet
eddig mindig elutasítottak
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nyilván az az érdekük, hogy ne kelljen visszavenni a cipőket, sokszor szemetek. Viszont ebben az esetben igazuk van. Ha nem fűzöd ki, akkor hamar kilyukad. Én sem szoktam sajnos, és pár havonta vehetek is új cipőket. Még mikor egyszer csak próbáltam cipőt a boltban nem teljesen meglazítva a fűzőt, akkor is mondta az eladó hogy így erőltetve nem szabad felvenni mert nem lesz hosszú életű. Ez van. De vannak direkt belebújós cipők is, pl a Skechersnek.
máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két nap után tört ketté a szandál talpa, bevizsgálták, és még így is elutasították azzal, hogy hibás a járásmódom, azért ment tönkre ilyen hamar... Gőzöm sincs, honnan szedtek ilyet.
máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Pontosabban becserélték egy ugyanolyanra. Mondjuk nem akarták, de akkor kértem a vásárlók könyvét. Utána már egyből ment a dolog...
máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Volt olyan, hogy első használatkor levált elöl a cipő talpa. Csak megragasztották vagy 2-3 hét alatt.

Nem vették vissza, nem lehetett cserélni.

máj. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is vittem még vissza. Ehhez hozzá tartozik, hogy nem szoktam ott tömegesen cipőt venni. Egyy cipőm van, amit onnan vettem. Ez egy vízálló bakancs. Túrázáshoz, nehezebb, sárosabb terepen hordom, ahol még a gumicizma túlzás lenne. Tehát közel sem mindennapi hordásra használom. Évente pár alkalommal hordom. Így jó eséllyel 20 évig ki fog szolgálni.

Más cipőboltokba vittem már vissza cipőt. Szintén hasonló problémával. Ott először elküldték javításra. Mivel az is csak pár hónapot bírt, utána utalvány formájában kaptamvissza az árát.

Legutóbb Deichmannba vittem vissza egy cipőt. Ez egy alkalmi bőr cipő volt, nem is a legolcsóbb. Egyetlen hordás után levált a sarka. Vásárlástól számított pár napon belül visszavittem, ezt is csak javították, megragasztották.

máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
0%
Nem! Azért nem vették vissza soha mert náluk nem veszek cipőt. Cipőt a cipőboltban veszek. A deichmannál csak rongycipő van. Még használtcikk piacon is jobbak vannak.
jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!