Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 40+ férfin kapucnis pulóver,ho...

40+ férfin kapucnis pulóver,hogyan nézne ki?

Figyelt kérdés
máj. 26. 19:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem,rendben van,vagy gyerekes,túl egyszerű,igénytelen esetleg.
máj. 26. 19:38
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Úgy mint bárki máson. Azt ne mond, hogy 40 éves létedre te ilyeneken gondolkodsz!
máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán hordanak negyvenes csávók is ilyesmit. Relax.
máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Jócskán le leszek hurrogva és pontozva, én 44 éves férfiként a mindennapokban nem vennék fel, nem veszek fel kapucnis pulóvert (már nem szeretek kamaszfiúnak öltözni), esetleg túrázáskor, kiránduláskor, a kertben melóhoz rendben van. Jelenleg a napközbeni időjárás sem indokolja.
máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem korfüggő. A kapucnis pulcsi egy praktikus, kényelmes ruhadarab. Nyilván nem színházba kell benne menni, de az utcai öltözékbe teljesen belefér 100 évesen is.
máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődtem ezen a kerdesen, mert azben baráti körömben nem foglalkoznak azzal hogy 40 felett mit nem illik. Amúgyis már 2024 van. Ne legyél ennyire merev. Vedd fel ha tetszik. Sok férfinak jól áll igen 40 felett is. És hidd el hivatalos helyekes is mindenki letojja hogy milyen pulóver van rajtad ha ügyfel vagy. Munkában nyilván nem mindegy, de munkán kívül senkit bem fog érdekelni.
máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2-es

De igen,még durvábbakon is🙂

Egyébként igazatok van,nem kellene ezzel foglalkoznom.

Köszönöm a válaszokat!

máj. 27. 05:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem veszek fel soha. És aki felvesz, azoknak 99%-a meg soha nem használja a kapucni részt, akkor meg ugye minek is?
máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert miért ne? Muszály használni ha megveszed? Ha tetszik kinézetre már meg se lehet venni?
máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.

Nem is látod, ami hátul lelóg belőle, akkor hogyan tetszik?

máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!