Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az az termek, eszkoz,...

Mi az az termek, eszkoz, modszer, vagy technika ami a legeslegfeherebbre varazsolja a feher szinu edzocipot?

Figyelt kérdés

Egy Adidas edzocporol van szo, ami irdatlan kenyelmes, magas arat is fizettem amkor vettem. Azaz, tobb mint egy eve, amikor vettem, irdatlan szep feher is volt minden negyzetcentimetere.


Azonban eltelt egy ev, es egyre joban szurkul a szep feher cipom.


1) Nem lett feherebb az, meg egy arnyalattal se, amikor folyekony szappannal, es egy hasznalt fogkefevel tisztitgattam azt, csaknem minden este.


2) Nem lett feherebb az, amikor feher FOGKREMMEL es egy hasznalt fogkefevel tisztitgattam azt.


3) Nem lett feherebb az, amikor kifuztem a cipopertliket, es ugy, kulon-kulon, bevagtam azt a mosogepbe. Forgattam azt, ott, bent a mosogepben, vagy egy teljes orat, azonban semmifele feheredest en nem eszleltem.


Nabar az is lehet, hogy a mosogepben hasznalt feher folyekony szappan nem volt eleg eros.


Ott a legeslegnagyobb bibi, hogy textilbol keszult a cipo felso reszenek egy resze. Ez az az a textilfelulet ami egyre jobban szurkul. Es az az a ciporesz amit nem feherit ki, szinte semmi tisztitoszer.


Mit tanacsoltok? Nektek mi hozott sikert?



máj. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosógépben tökéletesen szebbé lehet varázsolni,csak rendes mosószerrel, nem pedig amit te használtál 😉. Rövidebb programot válassz rendes mosószerrel,akár kapszula/mosószer. A modern új gépeknél van sportruházat program,ami ideális lenne, a lényeg, hogy mosógébben szép lesz.
máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felső textil része koszos, akkor kimosom mosógépben, mint a ruhákat. Mosószer, öblítő ugyanúgy, mint a ruháknál.

Ha a talpa, oldala, a gumirész koszos, arra nagyon jó a folyékony súrolószer (pl. Cif).

Viszont minden, ami fehér, az egy idő után megsárgul. Nyilván nem pár hét, hónap alatt. De ha már régi a cipő, akkor sose lesz olyan szép fehér, mint újkorában.

máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Marhaepe szappan + csodaszivacs?
máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Arra még nem is gondoltál ugye, hogy az a cipő azért volt fehér, mert fehérre volt befestve? Műbőrt, bőrt, textilt is festik, aszerint, hogy milyen színű lesz majd az a termék. Ha a színezés kifakult, megkopott, akkor a tisztítástól nem fog nyilván visszafehéredni.
máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!