Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon ciki...

Szerintetek nagyon ciki színházba sportcipőben menni?

Figyelt kérdés
Ma este színházba megyek, de itt a környéken óriási a hó, ami bár most olvad, a szüleim szerint estére jéggé fog visszafagyni:S A gondom az, hogy az elegánsabb cipőimnek mind teljesen sima talpa van, félek, hogy el fogok csúszni bennük, ezért egy jobban tapadó sportcipőben mennék... vagy ez szerintetek nagyon gáz lenne?:S
2010. nov. 27. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj úgy, ahogy akarsz. Kit érdekel, hogy másnak mi ciki. Engem biztos nem érdekelne.
2010. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
és nincs olyan elegánsabb cipőd ami nem magassarkú (én úgy értelmeztem magassarkú) amúgy ragaszd le vastag nagyobb (vágható)sebtapasszal a talpát, de úgy hogy azért ne látszódjon..és akkor kevésbé fog csúszni..de a sportcipőt felejtsd el színházba.
2010. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Busszal megyünk. Az a gáz, hogy hegyen lakom, itt nem igazán akar olvadni, illetve amint lemegy a nap, akkor tuti visszafagy jéggé minden, ami eddig elolvadt:( plusz lejtőn/emelkedőn még nehezebb menni ilyenkor. De én is elvetettem már a sportcipőt. Az elegánsabb cipőm, amit felveszek ma, az sem igazán magas sarkú (kb. 3 centi), de a talpa teljesen sima, tavalyról emlékszem, hogy nagyon csúszott télen. A ragtapasz nem fog azonnal leázni a hóban?:S
2010. nov. 27. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!