Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 9 éves lányomnak hogyan...

9 éves lányomnak hogyan hozzam össze az avatar ruháját?

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. dec. 9. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Farsangon avatar filmből adnak elő egy táncot(Leona Lewis dalára),ahhoz keresek ruhát.Még sem lehetnek egy szál"bikiniben".Miből és milyen ruhát varrhatnék nekik?
2010. dec. 10. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:
valami kék kezeslábasra vagy pizsamára rávarrni bikinit?:D
2010. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Nemááá!Most komolyan:)Olyan jó lenne,ha nyernének!

2010. dec. 10. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a két vádlijára csinálj vaami anyagból pántot,és ahhoz lehet kapni olcsón vékony bőr,műbőr szalagokat és varrd rá:)

Amúgy nemtudoom:S

2010. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Valószínűnek tartom,hogy veszek egy kék legginget és arra ezt megoldom,mondjuk rákötöm:)

Felsőnek...nos nem tudom,majd biztos beugrik valami.

Még egyszer köszi!

2010. dec. 13. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Avatar nem fiú? Csak mert nekem 2 kislányom van és minden hétvégén ment a TV2-n az Avatar c. rajzfilm, ott fiú volt az Avatar és egy nagy nyíl volt rajzolva a homlokára, amúgy meg úgy nézett ki mint egy Krisna hívő. A mozifilmet nem ez alapján csinálták?
2010. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,az eredeti fiú.A lányom és társai a filmből "idéznének"jelenetet.Igazából a szerelmes párt is meg kellene oldani,de egyik fiú sem meri bevállalni:D

Így hát minden a csajokra maradt:)

2010. dec. 18. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!