Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vegyek valamit az...

Szerintetek vegyek valamit az Energie Outlet Overstore ban? Mert úgy hallottam hogy egy szar. És többnyire hibás meg rossz minőségű cuccokat árulnak. És ráadásul nem is túl olcsó!

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmész, megnézed, ha rossz minőségű, vagy hibás, azt te is látod, és ez alapján nyilván el tudod dönteni, hogy vegyél -e, vagy se.
2011. febr. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a bolt egy kalap szar. Vettem egy övet 5 ezer forintért aminek még aznap darabokra tört a csatja, majd visszavittem és persze a pénzt nem adják vissza, ezért kicseréltem egy másik övre. Erre szépen rá kellett fizetnem még 4 ezret. Ez egy ragasztott bör öv volt. 2 nap múlva persze elkezdett engedni a ragasztó... Ezt is visszavittem lecseréltem egy polóra (megint ráfizettem 3 ezret) aminek meg a címke mellet kezdett el szakadozni...

így buktam el 12 ezret! Köszönöm energie!

2011. febr. 23. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!