Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlanátok...

Milyen ruhákat ajánlanátok egy nagyon magas és elég vékony férfi számára? (27 éves)

Figyelt kérdés
A bátyámról van szó. Kevés az önbizalma a testalkata miatt, vásárolni pedig nem szeret, mert 1. nem is tudja mi lenne jó, 2. általában nincs méret. Szeretnék neki nézni néhány ruhát, de fogalmam sincs mi lenne olyan ami optikailag kicsit szélesítené és magabiztosságot adna neki.
2011. febr. 3. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez jutott eszembe póló és pulóver esetén: ha egyszínű, legyen világos - világosszürke, bézs, fehér, világoskék. Optikailag szélesíti a felsőtestet a vízszintes csíkozás, vagy jó, ha vannak rátétek, zsebek.

Nadrág: oldalt zsebes nadrág.

Szerintem azért vele is egyeztess, mielőtt vásárolsz neki, de jó, hogy segíteni szeretnél, sok sikert.

2011. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! én is ilyesmikben gondolkodtam. természetesen nem venném meg neki, csak körülnéznék, hogy tudja, hova érdemes menni :)
2011. febr. 3. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm, imádom a vékony fiúkat! Pl egy vastag kötött pulcsiban így télen.., menten belé szeretnék! Jaja, ahogy írták, a vízszintes csíkozás...
2011. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!