Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Takko-ban mennyi a bőrdzseki?

Takko-ban mennyi a bőrdzseki?

Figyelt kérdés

Láttam a New Yorkerben de mikor néztem 13 ezer volt vagy mennyi.=D

És mondtam hogy inkább nézrlődöm tovább.Takkoban van állítólag.Megtudnátok mondani mennyiért?SÜürgős lenne.Megnézni pedig perpill nem tudom.:S


2011. ápr. 3. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:

"nézelődöm.

"Sürgős

bocsi!:)

2011. ápr. 3. 10:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Háát mikor hogy.Általába 8-9e körül de van amikor le van árazva és akor 4e forint is lehet.De persze van 9 felett,a legdrágább 15r.:)))
2011. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de a PhilipRusselben 100× jobbak vannak. ;) 8000-19000 ft-ig. Bocsi az offért.
2011. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül egyik sem bőr... inkább műbőrnek tudom elképzelni, egy jó bőrdzseko 30körl kezdődik, határ meg persze a csillagos ég.

Műbőr dzsekiket Cosmos meg kínai boltokban már 5-6zerért is láttam, persze se a fazonja nem olyan jó, se az anyaga, de erre a szezonra, amíg még divatos, gondolom megteszi. Takkoban tuti drágább, borzalmas cuccokat szoktak az emberre sózni irreális áron néha. De ha jól emlékszem, legalább 8-9 ezer volt ott is. :S

2011. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!=)

Majd ha ráérek egyik nap megnézem.=D

2011. ápr. 3. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem egyet 9e-ért.
2011. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. ápr. 9. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!