Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Hello Kitty pólót/pu...

Hol lehet Hello Kitty pólót/pulcsit kapni (fiúknak valót)?

Figyelt kérdés
Neten esetleg rendelni valahol? Nem pesti vagyok.
2009. márc. 5. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem,h gyartanak fiuknak Hello Kittys cuccokat :(
2009. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknak nem igen gyártanak.. viszont ha már Hello Kitty-s pólót akarsz, akkor ezt nyugodtan elintézheted egy kreatív pólóstúdióban mondjuk, ahol egy tetszőleges színű, fazonú pólóra te választhatod ki, hogy mi kerüljön rá. Ott helyben rányomják, és jól szoktak sikerülni, mind nagyon egyedi. Sok sikert:)
2009. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gyártanak fiúknak mivel a Hello Kitty egy LÁNYoknak tervezett figura...

Most nem azért, de komolyan gondolod, hogy felhúznál egy HK-s pólót az utcán?

Hányan néznének homoszexuálisnak(ha az vagy akkor elnézést)...?!

De te tudod mit húzol fel...:P

2009. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam van fiúkra való is, de most hogy belegondolok... a lány póló is jó fiúknak, nem?:)

Nem nekem kell, egy barátomnak szánom szülinapjára.

2009. márc. 5. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy a HK csak lányoknak van... persze lehet már készült belőle fiúknak is, azt nem tudom.


De nyugodtan felvehet egy pasi is HK felsőt, ha illik a stílusához. Bár nem a legférfiasabb szerelés, lehet nem mindenki vállalná be, úgyhogy kicsit gondolt át, lehet nem ez a legjobb ajándék :)))

bár nem ismerem az illetőt, akinek adni fogod.

2009. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A srác nem a férfiasságáról híres XD ő nézett ki egyszer egy szivárványos hello kittys pulcsit, ezért most olyat próbálok keríteni valahonnan, vagy csináltatni talán olcsóbb? Az nem gond hogy hello kittys cuccot csináltatok, mármit hogy azt szabad pólóra nyomatni?? Mégiscsak copyright vagy mi... nem értek hozzá :)
2009. márc. 5. 23:55
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Te bolond vagy! XD

Amúgy szerintem elég sok helyen, foleg ilyen márkásabb boltokban, pl. New Yorker, stb...


Princess

2009. márc. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

*.* szivárványosban is van? Azon az én szemem is megakadt volna...


Akkor biztos tetszene neki, ha ilyen típusú srác.

Nem tudom lehet-e csináltatni az igazi hello kitty figurával, de ha megkérdezed a helyen ahol csinálják biztos megmondják. Szerintem ezt úgysem tudja senki, hogy ott csinálták szóval nem hiszem, hogy emiatt majd rádküldik a nemzetbiztonságot :DDD


Az én haverom egyszer HK-s tortát kapott, még sírt is :DD


De pl. ilyeneket tök könnyen lehet csináltatni, veszel egy jó minőségű pólót és ráteszik a cuccot. Nem tudom, hogy hogy kell lehet ki kell nyomtatni és úgy megmutatni nekik, vagy ha nincs nyomtatód náluk biztos van sz.gép és megmutatod a képet a neten, vagy biztos elmondják hogy megy ez.

[link]

2009. márc. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
A pasik is ugyanazt a polót hordják mint a lányok. Már láttam többször az utcán fiút Hello Kittys polóban, egyáltalán nem vészes és szerintem nagyon aranyos!
2009. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia, ha mindegy,h feri, vagy noi,akkor nezz be az H&M-e, ott van jo par Hello Kittys cucc.
2009. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!