Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat a diszkósoknál a...

Miért divat a diszkósoknál a kereszt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki divatból hord valamit, az az, amit mondtam...
2011. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Világos, aki követi a divatot, az prosti. Teljesen logikus..
2011. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, fogalomzavarban vagy... A prosti és a k*rva pénzért csinálja, a ribanc és a p*csa pedig az erkölcstelen, hülye, divatemberekre használt szó...
2011. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó, bocsánat ha tévedtem.. Ha így is van, akkor sem tudsz felhozni semmit ami miatt rólam a leírtak alapján erkölcstelen lennék. Divatemberke sem vagyok, de tételezzük fel hogy igen, mert kemény egy medált hordok amit sokan mások, ez akkor sem elengendő ahhoz, hogy valaki ribanc legyen. Hülye pedig végképp nem.

Szóval ha a divat egyenlő a ribancokkal, akkor a 12-25 évesek kb. 80%-a ribanc. De persze neked gondolom nincs egy olyan ruhadarabod se, ami sok más emberen is megtalálható..

És ha nem haragszol ezzel a vitát le is zárom a magam részélről, mert látom nem lehet rád hatni, de nem baj majd kinövöd. :)

2011. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!