Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Edzo"terembe mit vegyek fel?...

Edzo"terembe mit vegyek fel? Hol szerezzem be a cuccokat, hogy ne legyen tu'l dra'ga? 20L

Figyelt kérdés

Cipo", nadra'g, po'lo'...minden e'rdekel. Auchanben tala'n a'rulnak ilyesmit, ami jo' mino"se'gu" e's jo'l is ne'z ki? Vagy vegyek norma'lis Adidas/Nike/Reebok cuccot? Cicanaciban lehet menni?

Minden va'laszt koszonok!


2011. máj. 2. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt oszt. társaim szoktak cicanadrágban tesizni. Szerintem nem igazán odaillő viselet (mármint edző terembe). Persze ha azt akarod, hogy téged nézzenek. De hát ízlések és.. :)
2011. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A cicanacinak vannak sportos változatai azt ajánlanám, vagy vannak egyberészes aerobic ruhák,egyébként a legjobb hely ilyen cuccok vásárlására a dechatlon.
2011. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, senki se szokta túl aggódni, melegítő naci és egy póló/ujjatlan. De amúgy én is a Dechatlont tudom mondani.
2011. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kerdesedbol azt szurom le,hogy szeretnel tetszeni masoknak. Ha ezt akarod vegyel a kinaiban egy cicanazit,vagd le jo rovidre es pl. a new yorkerben vannak pantos felsok nagyon olcsok.....es irany a kondi.
2011. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Decathlon nem túl drága és szerintem a minősége is jó.Én amúgy decathlonos sportpólóban,és decathlonos cicanadrágszerű nadrágban járok.
2011. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! En Kolozsvaron lakom es itt sajnos nincs Dechatlon, legalabbis ugy tudom. :| Akkor mit tegyek? Cipo milyen kellene? Egyik valaszolonak nagyon nincs igaza mert nem tetszeni szeretnek masoknak, csak szeretek szepen oltozni es tudom edzoteremben nem ez az elso szempont, de akkor is szeretnek tetszeni MAGAMNAK. Kinai ruhakat meg nem hordok, de a New Yorker johet, habar tudom az sem tulsagosan minosegi. Szoval ugy jo lesz, hogy testhezallo sportos nadrag (cicanaci szeru) es egy top? Vagy nem tudom... :| A bovebb fazonu treningnadrag nem szokas?
2011. máj. 2. 13:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod sajat magad eldonteni mit huzz fel,akkor inkabb vegyel egy szobabiciklit.
2011. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy hogy nézel ott ki?? A lényeg az, hogy ne legyen koszos és szakadt... meg hogy kényelmes legyen. Ennél már csak az a viccesebb, amikor kisminkelve sportol valaki...
2011. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van az a feszülős fitneszgatya vagy egy melegítő, hozzá valami lezser vagy éppen passzos felső -attól függ neked mi a kényelmes- egy sportmelltartó és valami sportcipő.
2011. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz... en mar lattam lanyokat kisminkelve edzoteremben "lezengeni" es komolyan mondom szakadtam a nevetestol. Ennyire nem lehet valaki debil!
2011. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!