Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandszezon->fürdőruha=...

Strandszezon->fürdőruha= rémálom! Mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés
Imádok strandra járni, csak egy gond van: nem merek fürdőruhában lenni. :\ 178 centi vagyok és 70 kiló... Ha fürdőruhában vagyok túl nagydarabnak érzem magam. Úgy érzem, hogy mindenki engem néz, hogy hogy merek ilyen alakkal levetkőzni.:S A lábaim hosszúak és vékonyak, nincs széles vállam, viszont a csípőmön látszik a felesleg. Mit tegyek, hogy legyen egy kis önbizalmam?
2011. máj. 21. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magasoknak nem kell a legvékonyabbnak lenniük, mert akkor öhhm ,, akkor szokták mondani rájuk, h lósznya vagy mi .. :) De, ha mégis zavar a súlyod, és tudsz is mit leadni, akkor ajánlom, hogy szabadidődben sétálj egy nagyobb távot, vagy kocogj, esetleg biciklizz .. ha megteheted, és nincs olyan messze tőled edzőterem, akkor néha látogass el oda. : )) Anyukám régebben [ jó pár éve ] , a barátnőjével minden pénteken vagy 2. pénteken elmentek edzőterembe .. nem jártak valami hűű de gyakran, de az eredmény nem maradt el. : )) Ha már így sportolási tevékenységet ajánlottam, akkor az étendről is szót ejtenék .. :) Egyél sok gyümölcsöt, már csak a vitamin miatt is, és még csak nem is hízlal. : )) Nagyjából ennyi lenne, azonkívűl egyél ugyanúgy, ahogy eddig szoktál. : )) Csak majd akkor mozogd le .. hát igen , mozgás mindenek felett. : )) Remélem a kisebb "regényemből", számodra valami hasznosat találtál. : ))
2011. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha az is segít, ha új fürdőruhát veszel.. Ne félj kikérni az eladó véleményét, hogy szerinte ilyen alakhoz melyik lenne előnyös.. Hidd el, ha találsz egy igazán szuper darabot szinte már kedved lesz mutogatni magadon..(Tapasztalat..Én mikor megvettem az új fürdőruhám alig vártam, hogy mennyünk végre strandra, pedig előtte pont ugyanúgy voltam vele mint te, sőt talán ég rosszabbul..)
2011. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A zumba csodákra képes! :)
2011. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A zumba tényleg annyira jó? :)
2011. máj. 21. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Én 11 kilót fogytam tőle 3 hónap alatt és nem diétázok! Bár meg kell találni a jó órát,mert elég sok lagymatag van, de ahova járok, ott 60 perc után csavarni tudom magamból a vizet!
2011. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!