Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran vásároltok?...

Milyen gyakran vásároltok? Hol és általában mennyit költötök? És meggondoltan szoktatok vásárolni vagy épp azt veszitek meg ami nagyon megtetszik?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat :)
2011. máj. 21. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Zara, Pimkie és a turik :) Kilós Háda, Renoválás.

Havi 20 ezer körül költök és turiban meggondolatlanul vásárolok többnyire, de azért a Zara stb üzletekben nem felelőtlenül :) ha mégis akkor cserélem, nincs ezzel gond :)

26L

2011. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ami megtetszik
2011. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen tudok vásárolni, mert nem dolgozok igy nincs pénzem. Szoktam szüleimtől kérni, de nem szeretek nagyon kérni igy turikba szoktam járni.

25/L

2011. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jeans Club mert az olcsó, de egész jó cuccok vannak ott :D Turi, pimkie, meg new yorker de az ritkán mert drága és sz.r :/ viszont ha valami nagyon megtetszik akkor vagy nagyon nehezen vagy egyáltalán nemtudom otthagyni. Amúgy én ritkán vásárolok, mivel nemvagyok az a vásárlós csajszi típus. :D Cipő mániám az van, persze nem magassarkúk és babacipők..:) SZóval..hát, kb én 4-5 havonta kapok egy-egy új pólót, gatyát akkor mikor kinövöm az előzőt, cipőt pedig ha kinőttem, vagy ha nagyon megtetzisk. Még ünnepekkor szoktamkapni amik félévente vannak kb, de akkor se sokat mert pénzt kérek és másra költöm..:)
2011. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különösebb bolt, mivel általában max pár ezrem van egy dologra, inkább arra megyek, hogy minél olcsóbban kijöjjek. Általában nem is nagyon találok ruhát magamnak. :( Egyébként nem szoktam még havi szinten sem vásárolni, már ha csak a ruhát nézzük. Először inkább kozmetikumokat veszem meg, mint a ruhákat, de azokkal is próbálok minél olcsóbban kijönni. Az életben legalább egyszer szeretnék úgy vásárolni, hogy ne kelljen számolgatnom, és gondolkodnom, hogy mi fér még bele. :D
2011. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

stradivarius,bershka,h&m,tally weijl,zara,pull and bear :)

hetente minimum egyszer megyek vásárolni,sajnos imádok... :D 5-10ezer ft között költök egy vásárláskor,azalatt nem nagyon úszom meg

16L

2011. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Diesel és Armani cuccokat szoktam vásárolni, ezek nagyon bejönnek. De ha megtetszik, akkor egy Jeans Clubbos Philip Russel ruhát is felveszek, van onnan kabátom és nadrágom is.

Szeretem a nagyon szép, de mégsem annyira feltűnő darabokat.

Például ilyem napszemüvegeim vannak. Természetesen a megfelelő ruhához a megfelelő darab:

[link]

2011. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!