Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben illik színházba menni?...

Ebben illik színházba menni? (kép lent)

Figyelt kérdés

osztálykirándulás keretében megyünk. de nem csak színházba megyünk ezért szeretném kényelmesen érezni magam.(inkább sportos típus vagyok.)

mivel nem esti előadásra megyünk ezért erre gondoltam:

[link]

vagy a farmer "nem illő" ? :)


2011. máj. 31. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A farmer nem pont színházba való. Mindenki csinosan lesz felöltözve, kellemetlenül fogod magad érezni! Ha farmerba szeretnél menni akkor vegyél fel feketét.
2011. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. azt hiszem megfogadom a tanácsod :)
2011. máj. 31. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobban jársz. :) Én is egyszer úgy gondoltam, hogy nem probléma ha farmerban megyek. Csak én voltam olyan csöves, hogy abba mentem el. Nagyon ciki volt!!! :)
2011. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem illik farmerba menni. inkább egy szoknyát vagy egy csinosabb, elegánsabb gatyát vegyél fel.
2011. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos leszel,csal fekete farmerba mennyél:)
2011. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg így is jó. főleg, hogy osztálykiránduláson mentek. nekem tetszik ez a ruha
2011. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez csini, 1 discoba!!! színházba illik azért elegánsan menni.egy sötét nadrág +lapos talpú cipő(abba tudsz egész nap mászkálni
2011. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!