Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mellett "nagyító" és csípőt...

Mellett "nagyító" és csípőt "keskenyítő" bikinire vágyom. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Egyrészes és tankini nem jöhet szóba. Így próbálom arányosabbá tenni az alkatom. Kis pocak is társul ehhez... Segítsetek! :)
2011. jún. 1. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne fürgyé le.
2011. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Mellet
2011. jún. 1. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A felső legyen szivacsos, de ne háromszög alakú, hanem inkább ilyen csőtop:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (itt a bal)

[link]

[link]

Nekem kicsi a mellem, és az ilyenek váltak be, hogy középen is van anyag, így nem látszik, hogy lapos vagyok és nem érnek össze a melleim.

Ez a lényeg, de ezen belül lehet bármilyen: nyakba akasztós, pántnélküli, pántos stb.

Jó az is, ha fodros, strasszos, húzott vagy valahogy díszített.


A bugyi ne legyen francia, de megkötős se, hanem normál. A függőleges csíkozás keskenyít.

A világos színek nagyítanak, a sötétek kicsinyítenek, tehát a felsőd jó, ha világos, a bugyid pedig sötét.

2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


puszi

2011. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyet szeretnék, az a tapasztalatom, hogy az a legjobb, ha a bugyi egyszínű, sötét, mondjuk fekete, és rendes normális bugyi fazonú, és nem túl vékony a pántja, ergó nem vág be sehol. A felső pedig kicsit szivacsos, és lehetőleg mintás.
2011. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A csőtopos fürdőruhánál fontos hogy ne szivacsbetét nélküli legyen mert ha nincs benne betét akkor olyan szinten lenyom és deszkásít hogy csak na, nekem álmaim fürdőruhájával ez a bajom, emiatt nem tudom megvenni :)))


Kis mellem van, széles csípőm. Cső formájú felső de szivacsbetéttel, ami bevált nálam és normál bugyi ami nem túl vastag de nem is túl vékony,

Megkötősek: jó választás, de nem a zsinórvékony megkötős, hanem aminek az anyaga oldalát tudod megkötni, uyanis: nem vág be a combiba mert annyira húzod és kötöd meg ahogyan pont ideális.

2011. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!