Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a használt...

Mi a véleményed a használt cipő vásárlásról? Te vettél már/vennél használt magadnak használt cipőt?

Figyelt kérdés
Volt nem egy ismerősöm, aki első felnőttkori fizetéséből első új cipőjét vette meg.
2011. jún. 15. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy csomó van.

Mivel nem vagyok pénzes, ezért nem vehetek új, márkás cipőket. Most van 2 választásom: megveszek egy kínai sz@rt, ami egy szezon alatt tönkremegy, vagy veszek egy használt márkásat, ami jó minőségű. Persze felvétel előtt kitisztíttatom.

2011. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kb minden cipőm hasunált volt előtte. Veszek bele egy új talpbetétet és kész.
2011. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legjobb magassarkúm egy turkálóból származó Marks&Spencer szandál. Csinos és kényelmes is.
2011. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En is szoktam venni, pedig nem allok kulonosebben rosszul anyagilag. Foleg szezonalis cipoket veszek meg hasznaltan.

Ertsd: szeretem az elenk szinu ruhakat nyaron, de az egyikhez nem megy az a cipo, ami a masikhoz. Szoval ilyenkor nyaron en keszenletben tartok csak ruhahoz valo cipobol 6-8 parral. Ezek kozul mondjuk 2-3 parat megveszem boltban, ujat, azokat, amik a legjobban kombinalhatoak, tehat ezeket hordom a legtobbet. A tobbit pedig keresgetem masodkezbol. 1-2 ezer forintot szanok hasznalt cipore, de en csak olyat veszek meg, amin latszik, hogy kb 1 alkalommal volt hasznalva, a talpresz, talpbeles is szinte uj. Hala Istennek rengeteg no van, aki megvesz egy szammal kisebb cipot, mert az olyan jol nez ki es az elso fel oras viseles utan rajon, hogy nem bir benne menni. Es ekkor jovok en a kepbe. :-)

2011. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs baj a használt dolgokkal,de a cipő az egyetlen ,amit még ingyen sem szívesen vennék fel használtan,úgy,hogy nem tudom kié volt.

Én sem vagyok gazdag,de a cipőket imádom,ha szépek. Egy márkás cipőm sincs,de mivel szeretem őket és azt ha sok van ,inkább megveszem az olcsó "kínai szart",mert egy idő után megunom és így nem sajnálom különösebben ha tönkremegy,vagy nem használom többet. :)


18/L

2011. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kritika és látom a márkás és közép kategóriás cipők közt a különbséget. De nem csak kínai és márkás van. Csak a teljesség kedvéért.
2011. jún. 15. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egy cipőt megunok egy szezon alatt. Tehát nem veszek tizenezerért drágát, de nem is túrok használtcipőt.


Hanem arany középút: veszek pl. Deichmannban 4000 körül egy olyat ami kényelmes és az adott évszaknak megfelelő ruháimhoz illik, meg veszek egy kínai szaladgálósat strandra vagy esti sétához, ennyi.


Turkálni nem turkálnék cipőt de a márkás drágát sem venném meg. Mindkettő véglet.

2011. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most vettem turiban egy teljesen újszerű Next papucsot. Orvosi alkohollal áttörölgettem.
2011. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
nekem is vannak turis ruháim, szeretek keresgélni, de a cipő és a fehérnemű az, amit használtan soha. se magamnak, se a kisfiamnak.
2011. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 18:45-es Sajnos a bőr (egyszer volt) "élőanyag" és a gombaspórák ugyan úgy átszövik mint a te bőröd. És az izzadsággal az egyéb kórokozók is mélyebbre jutnak mint az alkohol. Ha csak nem áztatod ronggyá a bőrt.

Persze több mint a semmi.

De a cipő fertőtlenítők tényleg ezt a dolgot megoldják.

2011. jún. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!