Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a kilós dolog hogy működnek...

Ez a kilós dolog hogy működnek a használtruha boltokban?

Figyelt kérdés

Szóval ma voltam hádában és onnan hoztam egy szórólapot, az egyik oldalán a darabáras üzletek vannak, a másikon a kilós. Ez a kilós mi is pontosan? Ha veszel annyi ruhát ami eléri az 1 kg-ot akkor az 2990ft (ez van írva a szórólapra)? És ha kevesebb mint 1 kg akkor is úgy számolják hogy annak az árnak az a bizonyos töredéke?

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 19. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze lemérik a kasszánál és annyit fizetsz.

A darabáras pedig egyesével van beárazva, az aránylag drágább természetesen, de a választék is messze jobb.

2011. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Pontosan... Olyan, mint a piac. Lemérik az árut és annyit fizetsz, ahány kiló. Természetesen jobban meg is éri, mint a darabos, és természetesen azok jobban tele vannak tömve ::)
2011. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tehat amikor egy ruhat vasarolsz, lemerik, es a sulyat fizeted meg!
2011. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2011. aug. 20. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de akkor kilósba érdemesebb vásárolni? Az úgy olcsó? Kb hány ruhadarab szokott 1kg lenni?


16/L

2011. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is akartam ezt utólag kérdezni :)
2011. aug. 21. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. nyári felsőknél árban jobban jössz ki egy kilósban, mert egy könnyű top 3-400 Ft. Egy csini felső darabosban 1000- 1500 Ft. Viszont a darabárasokban jobb cuccok vannak, a kilósokban új cucc alig van, míg a darabárasokban szinte csak újak vannak vagy újszerűek. A kilósokban tömeg és árucserekor (amikor jók a cuccok) egy tűt nem lehetne leejteni annyian vannak, egy darabárasban kényelmesen lehet nézelődni.

Mellesleg amikor jönnek a pulcsik, kabátok stb vagyis őszi téli cuccok, már egyáltalán nem olcsóbb egy kilós turi.

2011. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha nem lenne egyértelmű, én a darabárasok mellett vagyok :)))) És nem Háda, nekem azok nem jönnek be. Kedvencem a Renoválás a Blahánál, szerintem egy igazán jó turi, bámulatos holmikkal, nem elszállt árakkal.
2011. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!