Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angol turkálóba érdemes...

Angol turkálóba érdemes menni? Nem túl drága?

Figyelt kérdés
milyen cuccok vannak ott,és milyen árba?
2011. aug. 25. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle lehet, én már voltam, van ami olcsó és tökjól néz ki, de olyat csak akkor találhatsz, ha épp akkor mész, amikor árut hoznak mert nagyon hamar elkapkodják. Egyébként vannak drágább cuccok is, mint egy normális boltba.. Vegyes.
2011. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kg-ba mérnek általában . 1 kg= 2500 Ft. nagyjából. néha nem túl jók a cuccok de általában jók. mindenféle ruha van . szoknya , blúz, póló, estélyi(voltam olyanba ahol volt olyan is)....nadrág...
2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 25. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Az angol is jó meg a holland is. Van ahol kilóra adják van ahol darabár van.Van ahova hetente hoznak árut van ahova havonta és a végére már nagyon ki van válogatva. Az az igazság, hogy ki kell tapasztalni minden turkálót és ha találsz egy jót akkor rendszeresen érdemes odajárni, mert nekem van hogy nem találok semmit, következő alkalommal pedig 6-8 darabbal megyek haza, sőt olyan hely is ahol félrerakják nekem azokat a darabokat, amikről tudják, hogy az én stílusom és olyan is ahova elmehetek még bálabontás előtt és tényleg 1.osztályú ruhákat kapok fillérekért. Érdemes jó kapcsolatot kialakítani a tulajjal;-)
2011. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszii

és megkérdezhetem hogy ha darabra adják a ruhákat,tehát darab ár van,akkor kb egy póló mennyi vagy egy nadrág?

2011. aug. 25. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Turkálója válogatja.Puccosabbakban 1000-1500 Ft.Olcsóbban 400-1000-ig,de a holmik ugyanolyan szépek.Erre felénk legalábbis.
2011. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi,én azt gondolta,hogy amit nem kilóra mérnek,ez tuti ott van 2ezer körül legalább is egy póló
2011. aug. 25. 13:54
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy te merre laksz?
2011. aug. 25. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:

háda turi meg tudod nézni mikor jön az áru és szerintem nagyon jó én az összes márkás cuccomat ott vásárlom

[link]

2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!