Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg újra divat lesz a...

Tényleg újra divat lesz a trapéz gatya?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem azért írtam ki a kérdést hogy valami veszekedést indítsak el. Csak érdekel hogy újra divat-e lesz? Én személy szerint nem fogom hordani mert nagyon előnytelen nekem, nem áll jól és amúgy sem szeretem ezt a fazont.

Ha újra bejön a divatba azt fogjátok hordani vagy maradtok a csőgatyáknál vagy egyéb nadrágoknál?

Köszönöm a válaszokat :))

18/L


2011. aug. 29. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg igen. De nekem se tetszenek, maradok csőgatyáknál. Meg szerintem az emberek nagyobb részének a csőgatya jobban bejön, mint a trapézgatya, úgyhogy nem lesz ez úgy túlerőltetve. Szerintem. Akinek tetszik, meg előnyös, az majd hordja, de szerintem csőgatyásokból így is több lesz.
2011. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
én személy szerint örülni fogok mármint én nagyon vékony vagyok és nekem az sokkal előnyősebben áll mint ez a sz.ar csőgatya és sajna sehol nem tudok trapézt venni am meg ált.-ban azt csinálom ezekkel a trapézzal h csinálok belőle egyenes szárú gatyát ami nem tapad a vádlimhoz és az sokkal jobban áll nekem :)
2011. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen újra divat lesz. én sem fogom hordani mert előnytelen nekem maradok a csőgatyánál/egyeneszárúnál.:)
2011. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, újra divat lesz, a magas derekú trapéz szövetnadrágok már újra hódítanak egy ideje, és detto nem fogom hordani... Csak az egyenesszárú nadrág áll jól.
2011. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lesz. Én személy szerint tuti beszerzek egy-kettőt. Nem szeretem a csőgatyákat, nem is állnak jól.
2011. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszii a válaszokat :))
2011. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen úgy hallottam. Nekem nem áll jól,meg nincs normális a méretemben és maradok a csőnacinál :)
2011. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!